Наш досвід

Соціальне бюро «VINCI» – це унікальний заклад, створений Конвіктус Україна, покликаний надати комплексний супровід у доступі до лікування нарко та алко залежності. За 8 років роботи Конвіктус сформував команду фахівців соціальної роботи, психологів, управлінців та партнерську мережу зі складу різнопрофільних лікарів, медичних і соціальних працівників центрів догляду і підтримки,  які мають достатньо досвіду для забезпечення різноманітних потреб клієнтів Організації.

Наша робота направлена на вирішення основної проблеми у доступі до лікування та реабілітації осіб, які вживають психоактивні речовини – відсутність комплексності та доступності як інформації, так і самих послуг для особи, яка зіштовхнулась з проблемою залежності. Через брак інформації, міфи та через страх дискримінації суспільством – проблема залежності в сім`ї найчастіше починає вирішуватись на досить пізньому етапі і часто зводиться до знаходження не ефективних методів. Тому створення професійного, комплексного підходу, який би також використовував інші наявні сервіси допомоги – відриває двері до якісного підходу, вибору та швидкого доступу до необхідних послуг.

Наша організація постійно впроваджує інноваційні та комплексні підходи у роботі  з клієнтами. Це дає змогу більш комплексно надавати послуги, поглиблювати рівень роботи з кожним окремим випадком.

Конвіктус – це команда професіоналів у своїй справі, яка демонструє високі показники у досягненні цілей, реалізації проектів та якості надання послуг. Щороку нашими послугами користується близько 10 000 осіб, які зіштовхнулись з залежністю, ВІЛ/СНІДом.

Конвіктус – відкритий та надійний партнер для неурядових, міжнародних, державних організацій, спонсорів, донорів, благодійників.

Конвіктус Україна
У питаннях реабілітації співпрацює більш, ніж з двадцятьма центрами, які використовують різні підходи та методи. Таким чином, нам вдається підібрати най підходящих метод лікування для кожної конкретної людини.

Є співвиконавцем Загальнодержавної програми протидії ВІЛ / СНІДу та партнером державних установ на національному рівні.

Конвіктус Україна
Тісно співпрацює з центрами СНІДу м. Києва та Київської області, Кабінетами Довіри, Шкірно-венероогічними диспансерами, протитуберкульозними диспансерами, наркологічними диспансерами та іншими медичними закладами.

Натисніть тут, щоб переглянути інфографіку

Як стати нашим партнером

Ви центр реабелітації
  1. Підписуємо договір про співпрацю
  2. Ми вносимо інформацію про вас в нашу базу
  3. Ви надаєте нашим клієнтам знижку на послуги

Ви медичний заклад
  1. Підписуємо договір про партнерство
  2. Інформація щодо ваших послуг в нашій базі
  3. Наші клієнти отримують пільги на ваші послуги

Ви хочете з нами працювати
  1. Зв`язуєтесь з нашим представником
  2. Підписуємо договір про співпрацю
  3. Наші клієнти отримують доступ до ваших послуг
  4. Ви робите нашим клієнтам знижку

Наши партнери